«
  1. Anasayfa
  2. Hoca Önerileri
  3. LGS İnkılap Tarihi Youtube Kanal Önerileri

LGS İnkılap Tarihi Youtube Kanal Önerileri

Sosyal Hocam olarak bu yazımda LGS İnkılap Tarihi Youtube kanal önerilerinde bulunacağım. Hayatımız sınavlarla geçtiği için sınavlara çalışma sürecinde birçok insan bu tür arayışlar yaptığından dolayı böyle öneri serisi hazırlamaya karar verdim.

lgs inkılap tarihi youtube kanal önerileri

Sosyal Bilgiler Dersliği

Bu Youtube kanalında hem Sosyal Bilgiler dersine yönelik hem de T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi ile alakalı oldukça güzel içerikler bulabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve bilgi dolu bir Youtube kanalı olduğunu kanal içeriklerine bakarak kolayca anlayabilirsiniz. LGS’ye çalışma sürecinde Sosyal Bilgiler Dersliği kanalının sizlere fayda sağlayabileceğini düşünüyorum.

Sosyal Kale

Sosyal Bilgiler Dersliği kanalında olduğu gibi Sosyal Kale Youtube kanalında da Sosyal Bilgiler ve T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi ile ilgili sınav sürecinde sizlere çok faydalı olabilecek içerikler bulabilirsiniz. Çok eğlenceli ve bilgilendirici bir anlatımı olan Sosyal Kale kanalı sınav sürecinde sizlere güzel bir çalışma arkadaşı olabilir diye düşünüyorum.

Hocalara Geldik

Youtube üzerinde birçoğunuzun denk geldiği kanallardan biri de Hocalara Geldik kanalıdır diye düşünüyorum. Eğlenceli anlatımı ile ön plana çıkan Hocalara Geldik Youtube kanalında T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinin yanında diğer derslerle alakalı da içerikler bulabilirsiniz.

Tonguç Akademi

Tonguç Akademi’yi neredeyse herkes bilir diye düşünüyorum. Uzun zamandır kalitelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden bu kanalda T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri bulabileceğiniz gibi diğer dersler ve değişik başlıklarda bilgilendirici içerikler bulabilirsiniz.

Benim Hocam

Benim Hocam ailesi her ne kadar daha çok KPSS ile ilgili ön plana çıkıyor olsa da hemen hemen her sınavla alakalı içerikler bulabileceğiniz ender kanallardan biridir. Benim Hocam Youtube kanalı üzerinden T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi videolarına rahatlıkla ulaşabilir ve sınava çalışabilirsiniz.

KR Akademi

KR Akademi de oldukça kaliteli içerikler üreten bir kurumdur. KR Akademi Youtube kanalı üzerinden LGS’ye gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Burak Hoca ile T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinin çok eğlenceli geçeceğini söyleyebilirim.

LGS’ye çalışan kıymetli kardeşlerim… LGS İnkılap Tarihi Youtube kanal önerilerini paylaştığım yazıyı bitirmiş bulunuyorum. Konuyla alakalı güzel ve farklı kanallar buldukça konuya ekleyeceğim. Sizlerle paylaşmış olduğum kanalları kendinize göre araştırarak içlerinde size en çok hitap eden ve bu kanaldan çalışırsam bu dersi öğrenir ve sınavda başarılı olurum dediğiniz kanal üzerinden ders videolarını izleyebilir ve sınava çalışabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Beyaz

    Bu sene sınava çalışacağım ve bu kanalların birçoğuna bakacağım. Önerilen kanallar için teşekkürler.